Monster High

Nowy produkt

Bohaterowie Monster High znani są dzieciom z czasopisma, książek i kreskówek. W grę „Monster High” może grać aż 12 osób.

Więcej szczegółów

Opis

Wiek od 8 lat
Czas gry do 20 min
Liczba graczy 4-12
Autor Michael Serch

Więcej informacji

W Straszyceum nic nie jest takie na jakie wygląda.

 

W każdym bądź razie uczniowie, którzy tu uczęszczają nie są typowi. Nietypowa jest także nasza gra. Przede wszystkim dlatego, że może grać w nią aż 12 osób! I to jej niezaprzeczalny atut!

 

Przyda się zarówno w szkole, podczas przerwy, jak i w czasie wakacji! Dzięki niej łatwiej będzie przełamać pierwsze lody, poznać nowych znajomych czy nawiązać przyjaźnie, być może tak upiornie fantastyczne, jak te z „Monster High”.


Gra toczy się w diabelnie szybkim tempie. Każda rozgrywka trwa ok. 15 min i trzeba wykazać się nie lada refleksem. Podczas gry zdobywa się karty z postaciami z „Monster High” – jest ich w sumie 48. Posiadanie 4 kart z tym samym bohaterem chroni gracza przed otrzymaniem upiornie czarnych żetonów, które mogą wyeliminować gracza z dalszej gry!


Gra „Monster High”, dzięki poręcznemu formatowi pudełka może dostarczać zabawy wszędzie, bez względu na pogodę, miejsce w którym jesteśmy i osoby, które spotykamy. Tym bardziej, że fanów „Monster High” można znaleźć wszędzie!

Opinie

Napisz opinię

Monster High

Monster High

Bohaterowie Monster High znani są dzieciom z czasopisma, książek i kreskówek. W grę „Monster High” może grać aż 12 osób.